Banner

OPPORTUNE PREMIUM™ Toaletná voda pre mužov – 50 ml

Toaletná voda pre mužov OPPORTUNE PREMIUM™

OPPORTUNE PREMIUM™ Toaletná voda pre mužov – 50 ml

37,80 

Množstvo: 50 ml

OPPORTUNE PREMIUM Toaletná voda pre mužov je výberová vôňa vytvorená pre dnešných dokonalých mužov.Vôňa OPPORTUNE PREMIUM, ktorá na pokožke dlho vydrží, je balená v modernom flakóne a osloví najmä sofistikovaného muža.

Porovnať
Katalógové číslo: 118641 Kategórie: ,

Share this product

Horúčava sečuánskeho korenia a mandarínky je zmiernená jazmínom a JUNGLE ESSENCE™ *, ktoré vhodne dopĺňajú intenzívnu vôňu cédra a bieleho dreva, ktoré svojím chladom zvýrazňujú vôňu a opantávajú zmysly. Dvojakosť tepla a chladu. Prvotriedne postavenie v súlade s kultúrou a jemnosťou. Výrazne mužská, delikátna a prvotriedna vôňa. Vysoko koncentrovaná: pre dlhodobý pocit zmyselnosti na vašej pokožke.

Táto fougère (klasická skupina pánskych vôní obsahujúca papradie, kumarín a často aj levanduľu) vôňa obsahuje koncentrované vonné oleje, vďaka čomu vydrží dlhšie na pokožke. Jej najvýraznejšou črtou je exkluzívna extrakčná technológia, ktorá umožňuje získavať výťažky vôní, ktoré sú dokonale pôvodné. Pokroková technológia extrakcie JUNGLE ESSENCE™* umožňuje získať korenisté vône ružového a sečuánskeho korenia priamo z prírody. Štýlový flakón s elegantným metalickým povrchom v kombinácii s ľadovomodrým sklom a hrejivým oranžovým písmom je dokonalým odrazom duality vône samotnej.

Vrchné tóny: ružové korenie, Jungle Essence, mandarínka a červený melón

Stredné tóny: sečuánske korenie, Jungle Essence, jazmín a levanduľa

Spodné tóny: ambra, biele drevo, pižmo, cédrové drevo a esenciálny olej

Počas dňa parfum aplikujte podľa potreby na krk.

* obchodná známka V. MANE FILS, Société anonyme