Banner

ANCESTRY™ in PARIS Parfumovaná voda pre ženy – 50 ml

Parfumovaná voda pre ženy in PARIS ANCESTRY™

ANCESTRY™ in PARIS Parfumovaná voda pre ženy – 50 ml

44,40 

Množstvo: 50 ml

Exkluzívnym prírastkom do sveta vybraných vôní je ANCESTRY in PARIS Parfumovaná voda pre ženy, ktorá zachytáva romantiku hlavného mesta Francúzska v parfumovom flakóniku. Flakónik je naviac vo farbe modrej noci a zlata, takže jeho obsah vám prinesie kúzelné večery!

Nie je na sklade

Porovnať
Katalógové číslo: 118640 Kategórie: ,

Share this product

ANCESTRY in PARIS Parfumovaná voda pre ženy je jemne zvodná vôňa vodných kvetín s obsahom esenciálneho oleja z kvetu nočného jazmínu. Vysoko koncentrovaný olej z týchto exotických kvetov, ktorých vôňa sa dá zachytiť iba v noci zabezpečí, že parfum sa na pokožke udrží dlho. Nočný jazmín má jedinečnú, charaktetistickú vôňu, ktorú v parfumovanej vode dopĺňajú vrchné tóny čerstvých kvetov, zelených listov a morského vánku. Dokonale sa k nim hodia aj stredné tóny broskyňovej dužiny a ruží a základné tóny jantárového dreva, bieleho pižma a tuberózy, vďaka ktorým sa ANCESTRY in PARIS Parfumovaná voda pre ženy dokonale hodí na výnimočné večerné príležitosti.

Táto klasická moderná vôňa obsahuje vysoké koncentrácie aromatických olejov, ktoré pomáhajú vôni dlhšie sa udržať na pokožke.

Vrchné tóny: kytica čerstvých kvetov, zelených listov a morského vánku

Stredné tóny: v noci kvitnúci jazmín (luxusný absolútny olej), broskyňová dužina, ruže

Spodné tóny: ambrové drevo, biele pižmo a tuberóza

Počas dňa vôňu aplikujte podľa potreby na krk a zápästie.