Banner

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Power Duo – sada

Power Duo ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ Power Duo – sada

139,60 

Množstvo: sada / 2 výrobky

Dva prípravky, ktoré sú dokonalé, keď ich používate spolu na zlepšenie žiarivosti a textúry vašej pleti.

Porovnať
Katalógové číslo: 119522 Kategórie: ,

Share this product

Kombinujte účinky ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujúceho Peelingu a ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhladzujúcieho Séra pre zvýšený efekt pri zlepšovaní vzhľadu pórov:

 • Obnovujúci Peeling reštrukturalizuje a obnovuje povrch pleti s okamžitými výsledkami.
 • Vyhladzujúce Sérum okamžite znižuje nápadnosť viditeľných pórov.
 • Tieto dva prípravky môžete používať spolu, ale nemali by ste ich používať jeden za druhým po sebe (vyberte si jeden, ktorý budete používať ráno a druhý používajte na noc).

Získate žiarivejšiu a zamatovo hladkú pleť vďaka tejto mimoriadne účinnej kombinácii 2 ošetrení. Tieto dva exfoliačné prípravky sú zamerané na vylepšenie vzhľadu vašich pórov a transformáciu vašej pleti, aby vyzerala žiarivejšie. Ak ich budete používať zároveň, zvýšite ich vzájomný účinok a zároveň ušetríte 10% z ich bežnej ceny.

Fakty pre vás

 • Obnovujúci Peeling dáva okamžité výsledky už po 8 minútach, takže zažijete hladkú pleť hneď.
 • Klinické testy s Vyhladzujúcim Séro preukázali, že znižuje viditeľnosť pórov o 62% v priebehu 4 týždňov.
 • Keď sa používajú spolu, tieto prípravky dosiahnu zlepšenie vzhľadu pórov a lepšiu, rýchlejšiu exfoliáciu o 21%.
 • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Power Duo ako sada pozostáva z: 2 prípravkov, predávaných ako set s 10% cenovým zvýhodnením a plnou hodnotou B.h./R.o.:
  ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhladzujúce sérum – 30 ml
  ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujúci peeling – 20 ml

Kľúčové vlastnosti

 • Obnovujúci Peeling vám dáva alternatívu ku chemickému peelingu na zmenu viditeľnosti pórov a posilnenie prirodzeného procesu regenerácie pleti.
 • Vyhladzujúce Sérum poskytuje výsledky porovnateľné s profesionálnym ošetrenímpre viditeľné póry s našimi patentovanými, nekyselinovými exfoliačnými prísadami.

* Výsledky nie sú ekvivalentné s kozmetickým/chirurgickým zákrokom.

Použitie:

 • Nikdy nepoužívajte oba prípravky naraz pri tom istom ošetrení pleti.
 • V dňoch, keď použijete Obnovujúci Peeling, použite peeling iba raz, buď pri rannom alebo večernom ošetrení, vtedy ním nahraďte Vyhladzujúce Sérum. Pri nasledujúcom ošetrení pleti v daný deň použite Vyhladzujúce Sérum ako obyčajne a Obnovujúci Peeling v ten deň nepoužite .
 • Vyhýbajte sa kontaktu s očami.

Zloženie:

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE POWER DUO obsahuje dve naše najefektívnejšie ošetrenia na zjemnenie pleti. Obnovujúci Peeling je známy svojou schopnosťou zmäkčovať pleť a vyhladzovať jej textúru. Vyhladzujúce Sérum je náš najlepší prípravok na zmenu textúri a bezchybný vzhľad pleti. Obsahuje zmes botanických a exkluzívnych prísad na výraznú transformáciu vašej pleti. Obnovujúci Peeling stavia na prírodných exfoliačných účinkoch enzýmu z húb Mucor Miehei.